Hoşgeldiniz  

Tuncer KAPLAN; “Bir Telefonumla Çözdüğümü, Bir Yılda Randevusunu Bile Alamazlar”

admin | 15 Mart 2019 | beypazarı A- A+

Cumhur ittifakı Beypazarı Belediye Başkan Adayı Tuncer KAPLAN hemşehrilerle buluşması devam ediyor.

Özel bir işletmede düzenlenen toplantıda Kaplan, hizmet konusunda yaptıklarını ve yapacaklarını anlatmaya devam ediyor.

5 YILDA 700 MİLYONLUK YATIRIM

Gerçekleşecek olan 31 Mart seçimleri ülkemize ilimize, ilçemize hayırlı olsun. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Her gittiğim yerde vuruguluyorum. 5 yıl içerisinde hükümetimiz tarafından Beypazarımıza gelen yatırım 700 milyon eski para ile 700 trilyondur.

BİR TELEFONUMLA ÇÖZDÜĞÜMÜ, BİR YILDA RANDEVUSUNU BİLE ALAMAZLAR

Şunu da belirtmek isterim ki, hizmet noktasında alacağımız yardımlarda, benim bir telefonda çözdüğümü bir yılda randevusunu bile alamazlar. Bu işler öyle boş bir vakitte üç gün içerisinde ben belediye başkanı olacağım demekle olmaz. Bir zemininizin bir alt yapınızın bir geçmişinizin olması lazım. Bize düşen edebiyle ahlakıyla halkımıza hizmet etmek.

DOĞALGAZ İLE HEMŞEHRİLERİMİN EKONOMİSİNE KATKI SAĞLADIK.

Hizmet alanları, sosyal alanlar haricinde Beypazarımıza kazandırdığımız en güzel yatırım Doğalgazdır. 2018 eylül ayında alımına başlanan kömürün tonu bin altyüz lira civarında olurken, evlerinizde kullanacağınız yaklaşık 2,5 ton kömür 4 bin türk lirasının üzerindeydi. Kullanılan doğalgaz miktarı maksimum bin beşyüz ile iki bin türk lirası arasında. Bu demek oluyor ki hemşehrimizin cebinde iki binliradan fazla para kaldı. Doğalgaz dağıtım çalışmaları devam ediyor. İlçemizin büyük bir bölümüne bu yıl içerisinde doğalgaz ile tanıştıracağız.  

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2018 Beypazarı'nın Sesi Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır . İzinsiz Kopyalanamaz.