Hoşgeldiniz  

Süleyman Soylu; ” Tuncer KAPLAN’ın ve Beypazarı’nın EMRİNDEYİM, EMRİNDEYİM, EMRİNDEYİM…

admin | 06 Mart 2019 | beypazarı A- A+

3 Mart 2019 saat 19.00 da gerçekleştirilen Cumhur İttifakı Beypazarı Aday tanıtım toplantısına İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU Damga vurdu.

Beypazarı Kültür Sarayı’nda gerçekleştirilen aday tanıtım ve proje toplantısı yoğun ilgi yapıldı. Beypazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Beypazarı Belediye Başkan Adayı Tuncer KAPLAN, proje tanıtımlarını yaptı. Ardından İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU yaptığı uzun konuşmada, Milli birlik ve bekanın önemine vurgu yaptı.

TOPLANTIYA SÜLEYMAN SOYLU DAMGASI

İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU, Beypazarı’na 5 yılda yapılan hizmetlerin daha da üst seviyeye çıkartmak için, Cumhur İttifakı Beypazarı Belediye Başkan Adayı Tuncer KAPLAN ve Beypazarı’nın emrinde olduğunu vurguladı.

https://www.facebook.com/tuncerkaplanbeypazari/videos/10218454490692694/

PROJE TANITIM TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ

3 Mart 2019 tarihinde geçekleştirilen Cumhur İttifakı Beypazarı Proje ve Aday tanıtım toplantısına ilgi yoğundu. Saat : 17.00 itibariyle Beypazarı girişinde toplanan partililer, konvoy halinde Beypazarı Kültür Sarayı’na geldi. Salonu dolduran Ak Parti ve MHP’ ye gönül verenler, Belediye Başkanı Tuncer KAPLAN’ı coşkuyla karşıladı. Projelerini İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU ve beraberindeki Milletvekilleri ile katılım sağlayan partililere açıkladı.

TOPLANTI SONRASI ŞEHİT AİLESİ ZİYARETİ

Cumhur İttifakı Beypazarı Proje ve Aday tanıtımı sonrası,İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU, 2016 yılında Şehit düşen PÖH Mahmut Bilgin’in ailesini evlerinde ziyaret etti. Kuran-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

KAPI KAPI GEZİLİYOR.

31 Mart yerel seçimler öncesinde tüm parti mensupları kapı kapı dolaşarak gösterilen adaylara oy toplamaya gönül almaya çalışıyor. Ak Parti Gençlik Kolları ve Kadın Kolları, Milliyetçi Hareket Partisi Ülkü Ocakları’nın büyük özverisiyle devam eden seçim çalışmalarında, Cumhur İttifakı Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer KAPLAN’ın 2014-2019 yılları arasında tamamladığı projelerin yer aldığı kitapçıklar dağıtılıyor.

TUNCER KAPLAN; ” İktidar partisinin verdiği hizmeti, hiçbir parti veremez”

Cumhur İttifakı Beypazarı Belediye Başkan Adayı Tuncer KAPLAN Gazetemize yaptığı açıklamada;

En önemli projelerimizi partim Ak Parti Hükümetinin verdiği hizmet ve desteğin hiçbir partinin veremeyeceğini vurgulayarak, 2017 yılında başladığımız doğalgaz çalışmalarında, yapamaz,gelmez ve ağıza alınmayacak sözler sarfedenler şuan evlerinde doğalgazı kullanmaya başladılar. Varsın kötü sözler söylesinler. Biz yaptığımız hizmetin onuru ve gururunu yaşıyoruz. 2019 yılı içerisinde Beypazarı’nın büyük bir bölümü doğalgaz’a kavuşacak.

MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR.

Ak Parti Beypazarı Belediyesi olarak birçok projeye imza attık, ev ev ulaştırılan 2014-2019 yılları arasında tamamladığımız hizmetleri halkımıza gösteriyoruz. 5 yıl süre zarfında yaptığımız hizmetlerle değil, bazı kesimlerin yarattığı polemiklerle anıldık. Yapılan algı operasyonu bizlere değil yapan kişilere zarar verdiğinin vurgulamak isterim.

Cumhur ittifakı ile daha güçlüyüz. 31 Marttan sonra da çok daha fazla güçleneceğiz. Bizde verilen sözler havada kalmadığı gibi, sözü veren kişilerin verdikleri sözlerin daima arkasında durduklarını bir kez daha göreceksiniz.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2018 Beypazarı'nın Sesi Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır . İzinsiz Kopyalanamaz.