Hoşgeldiniz  

MEHMET ALTINGÖZ BEYPAZARINDA İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ. 

admin | 28 Mart 2023 | beypazarı A- A+

Yeniden Refah Partisi Ankara 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı Mehmet ALTINGÖZ Beypazarı’nda İftar Programı Düzenledi. Programa Ankara İl Teşkilat Başkanı İbrahim Çakır, Nallıhan ilçe Başkanı Kemal Varol, Sincan ilçe Başkanı Şaban Memiş, Selamet Derneği Ankara İl Başkanı Gazi Gökduman, Beypazarı’nda yaşayan şehit aileleri ve Depremzede vatandaşlar katıldı. 

200 Kişinin katıldığı ve Partiye katılımların olduğu programda Mehmet Altıngöz Bir Konuşma gerçekleştirdi. 

Yaptığı Konuşmada ALTINGÖZ; 

Bugünkü gerçekleştirdiğimiz toplantı bir kez daha göstermiştir ki sevgi bağı güçlü olan bir Ulusu, Bir Milleti ve Bir teşkilatı kimse yıkamaz. Bugünkü bu birlikteliğimiz bir kez daha bize gösterdi ki Kardeşlik hukuku Allah için olan bir topluluğu kimse dağıtamaz. Ve Bugünkü program bizlere bir kez daha gösterdi ki Birbirini Allah için Seveni ALLAH’TAN BAŞKA Kimse Ayıramaz dedi. 

ALTINGÖZ Yeni Dönemde Meclisin en güçlü muhalefeti Yeniden Refah partisi olacaktır. Yeniden Refah partisi kurulduğu günden bugüne Doğruya Doğru Yanlışa Yanlış diyebilen ve Projeleriyle Geleceğe ışık tutan yegane partidir. Beypazarına Refahı getirmek istiyoruz bu nedenle de sizlerle bunun gibi birçok programda buluşacağız. Ve Beypazarının sorunlarını birlikte çözeceğiz dedi. 

Kuran Tilaveti ile başlayan Program İftar Programı ve Partiye yeni katılanlara rozet takılması ile son buldu. 

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2018 Beypazarı'nın Sesi Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır . İzinsiz Kopyalanamaz.