Hoşgeldiniz  

KAYMAKAM TEMEL AYCA ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

admin | 18 Eylül 2019 | beypazarı A- A+

İlçe Kaymakamı Temel AYCA, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve  Beypazarı Devlet Hastanesini ziyaret etti. 

Ziyaretinde İlçe Sağlık Müdürü Dr. Kerem Zeki FİKRET ve Beypazarı Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yavuz YAVAŞ  ile bir araya gelerek görüş alış verişinde bulundu. İlçe Sağlık Müdürlüğü ve daha sonra Hastaneyi gezerek yürütülen sağlık hizmetleri hakkında bilgi aldı. 

Kaymakam Sayın Temel AYCA, sağlıkta yapılan kaliteli hizmet ve eldeki imkanları zorlayarak özverili çalışmalarından dolayı Başhekim Yavuz YAVAŞ ve sağlık personeline teşekkür etti.

KAYMAKAM AYCA’dan BEYPAZARI MADEN SUYU’na ZİYARET

Kaymakam Temel AYCA, Beypazarı Maden Suyu İşletmesini Ziyaret Etti 

Kaymakam Sayın Temel AYCA, gerçekleştirdiği ziyarette Beypazarı Doğal Maden Suları Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Ercan’dan faaliyetleri hakkında bilgi aldı. 

Beypazarı Doğal Maden Suları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Niyazi ERCAN,  Kaymakam AYCA’ya fabrikanın kapasitesi, günlük maden suyu üretimi ve fabrikanın genel işleyişiyle ilgili bilgiler aktardı.

Kaymakam AYCA’dan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Ziyaret

İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali YURTSEVER’i makamında ziyaret eden Kaymakam  AYCA ilçedeki asayiş ve diğer olaylar hakkında YURTSEVER’den bilgiler aldı. Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis memurlarıyla da bir süre sohbet ederek görevlerinde başarılar diledi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2018 Beypazarı'nın Sesi Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır . İzinsiz Kopyalanamaz.