Hoşgeldiniz  

Kaplan ‘’Beypazarı için Durmak Yok Yola Devam”

admin | 07 Mart 2019 | beypazarı, Genel A- A+

Şahsımı belediye başkanlığına layık gördüğünüz 2014 yılından bugüne kadar geçen 5 yıllık süreçte, güzel ilçemiz için gerçekleştirmeyi vaad ettiğimiz projelerimizin neredeyse tamamını sizlerin de katkılarıyla bir bir hayata geçirdik. İlçemizin yıllardır çözüm bekleyen sorunlarına çözüm üretirken, gönülleri kırmadan ortak akıl üreterek icraatlarımızı gerçekleştirdik. Hayata geçirdiğimiz projelerde günü kurtama anlayışı yerine ilçemizin geleceğini düşünerek önümüzdeki 100 yılın planlamasına göre hareket ettik. Hayal denilen projeleri gerçekleştirirken, Beypazarı, belediyecilik tarihinde görmediği kazanım ve yatırımlara kavuştu.

Büyükşehir yasasının yürürlüğe girmesinin ardından önemli gelir kaynaklarımızı kaybetmemize rağmen yılmadan, yorulmadan mücadele ederek söz verdiğimizin fazlasını gerçekleştirmenin gururunu yaşadık. Ayrıştırmadan, ötekileştirmeden ilçemizde huzur iklimini oluşturduk. Belediye Başkanı olduğumuz ilk günden beri hiçbir siyasi kimlik ayrımı yapmadan ilçemizde yaşayan her vatandaşımızın ihtiyacına cevap vermeye çalıştık, oluşturduğumuz kardeşlik ortamına herkes imrenerek baktı, bu huzur ortamını kurmamıza katkı sağlayan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Peki bitti mi, elbette bitmedi çünkü biz memleketimiz, güzel Beypazarı’mız için her zaman daha fazlasını yapma gayretimiz ve heyecanımızla çalışma arzusundayız, devam etmekte olan önemli projelerimizin yanı sıra ilçemize kazandıracağımız daha pek çok yatırım var.

Merkezden taşraya, bereketli topraklarımızın çalışkan insanları ile el ele gönül gönüle vererek yapacağımız

hizmetler ilçemizin her köşesinde yaşam kalitemizi arttırırken, ekonomik ve kültürel gelişimimizde önemli atılımlara vesile olacaktır.

‘’Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz’’ diyerek çıktığımız bu kutlu yolda bizlere desteklerini esirgemeyen tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Daha güzel, daha huzurlu ve daha yaşanılabilir bir Beypazarı için ‘Durmak Yok, Yola Devam’ diyoruz. Memleket işi, gönül işi, gönlü güzel insanlarla hizmet seferberliğimize devam diyor, hepinize saygılarımı sunuyorum.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2018 Beypazarı'nın Sesi Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır . İzinsiz Kopyalanamaz.