FETÖ Beypazarı Ablaları Gözaltına Alındı.

beypazarı fetö ablaları15 Temmuz 2016 tarihinde Demokrasimize darbe vurmaya çalışan Fetullahçı Terör Örgütü işleyişi, bu örgüt adına çalışmış kişiler Emniyet güçlerimizin ayrıntılı çalışmaları ile tek tek gözaltına alınmaya ve tutuklanmaya devam ediliyor.

Beypazarı’nda FETÖ (Fetullahçı Terör Örgütü) / PDY (Pararel Devlet Yapılanması) soruşturmaları kapsamın  15 Temmuz 2016 tarihinden bu yana gözaltına alınan ve tutuklanan ve açığa alınan 80’in üzerinde olduğu iddaa ediliyor.

17-18 Ağustos 2016 tarihleri itibariyle soruşturma kapsamında Beypazarı’nda bulunan, örgüt içerisinde ABLA olarak adlandırılan kişiler gözaltına alındı. 18 kişiden oluşan gurup 17 Ağustos akşam saatlerinde yapılan operasyonlar ile gözaltına alındı.

Gözaltına alınan Saliha D., Gülsen E., Fatma G., Mine B., Emine G., Fatma Y., Aliye Ö., Songül U., Serpil E, Hale E., Filiz D., Necibe A., Gülbahar A., Şimaye G.,’nin sorgulamaları Beypazarı Emniyet Amirliğinde devam ediyor..

 

BİLGİLENDİRME ; FETÖ/PDY soruşturması kapsamında 16.08.2016 tarihi itibariyle yayın yasağının getirilmesinin ardından, isimlerin tamamen yayımlanması, verilen ifadelerin yayımlanması yasaklanmıştır. Haberimizde isimleri geçen kişilerin  Soyisimlerinin baş harfleri kullanılmıştır.

 

 

 

Kısa adres:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir