Hoşgeldiniz  

Bu Seçim 31 ARALIK 2018 de BİTTİ

admin | 24 Mart 2019 | beypazarı A- A+

Cumhur İttifakı Beypazarı Belediye Başkan Adayı Tuncer KAPLAN, kendi köyünde coşkuyla karşılandı. 

KAPLAN; “SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ”

90 lı yıllarda başladığımız bu kutlu yürüyeşe 31 mart seçimleri için köyümün desteğini almak onur verici. Ne mutludur ki bunun gururu içerisindeyim. Coşkulu karşılamanız ve destekleriniz için TEŞEKKÜR EDERİM.” 

BU SEÇİM 31 ARALIK 2018 DE BİTTİ!..

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer KAPLAN’ın 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde 31 Aralık 2018 tarihinde adaylığının kesinleşmesi ile bu seçimde HİZMET’in kazanacağı kesinleşti. 

Milliyetçi Hareket Partisi ile Ak Parti’nin kurmuş olduğu Cumhur İttifakıyla gücüne güç katan Tuncer KAPLAN “ bu ittifak ile gücümüze güç kattık. Beypazarı’nda Milliyetçi Hareket Partisi bitti diyenler 31 Mart seçimlerinde iki partinin ezici üstünlüğünü görecekler. 5 sene ne yaptınız diyenler, kafalarını gömdükleri yerden kaldırıp etraflarına bir baksınlar. Bu seçim ezici üstünlükle bizimdir.” dedi.

Kaplan “ bizim derdimiz algı yaratmak değil, hizmet etmektir.”

5 senede 700 milyonluk yatırım getirdik. Hükümetimiz tarafından birçok yatırım aldık alıyoruz, almayada devam edeceğiz. Bizim derdimiz hiçbirşey yapmamışız gibi gösterilip algı yapıp oy çalmaya çalışanlardır.

Hizmetin kazanacağı bir seçime gidiyoruz. Eminiz ki 2014 de olduğu gibi bu seçimlerde de hizmet kazanacak. 

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2018 Beypazarı'nın Sesi Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır . İzinsiz Kopyalanamaz.