Ağustos 14, 2022

Beypazarı Yardım Tırı Yola Çıktı

2 min read

Karadeniz Bölgesinde meydana gelen sel felaketi nedeniyle mağdur olan vatandaşlarımızın kuru gıda, bakliyat, temizlik ve hijyen malzemeleri gibi ihtiyaçları için Beypazarı Kaymakamlığı ve Beypazarı Belediyesi tarafından yardım kampanyası başlatılmıştı. Sinop’ta yaşanan selden etkilenenler için yardımsever vatandaşlarımız tarafından yapılan bağışlar bugün afet bölgesine ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, yaşanan sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet dilerken böylesi zamanlarda yaraların hep birlikte sarılması gerektiği mesajını vererek şu açıklamada bulundu:

“Hatırlanacağı üzere Muğla’nın ilçelerinde yangın söndürme çalışmalarına belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimizle destek vermiştik. Ülkemizin neresinde yaşanırsa yaşansın tüm acılarımız ortaktır. Bu kapsamda Sinop’ta yaşanan sel felaketi nedeniyle bölgede yardım ihtiyacının artmasından dolayı, selden etkilenen vatandaşlara ulaştırılmak üzere hazırladığımız ve içerisinde kuru gıda, bakliyat, temizlik ve hijyen malzemeleri bulunan Yardım Tırımız bugün yola çıktı. Hep birlikte yaralarımızı sarmak için herkesin üzerine düşeni yapması gerekiyor. Yardımsever vatandaşlarımıza katkılarından dolayı şükranlarımı sunuyorum.

Bu vesileyle ülkemiz genelinde meydana gelen yangınlar ve sellerde hayatlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine sabırlar diliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı'nın Sesi Gazetesi © 2021 | Newsphere by AF themes.