Hoşgeldiniz  

Beypazarı Mehmetçiğinin Yanında

admin | 10 Ekim 2019 | beypazarı A- A+

Beypazarı kahraman Mehmetçiklerimize destek vermeye devam ediyor.

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin sürdürdüğü ’Barış Pınarı’ harekatında görev yapmakta olan Mehmetçiklerimize ülkemizin dört bir yanından destekler devam ediyor.

Beypazarı da, düzenlenen etkinlik ve kampanyalarla kahraman Mehmetçiklerimize desteğini gösterirken, ülkemizin içinden geçtiği bu süreçte birlik ve beraberliğimize vurgu yapıyor.

Beypazarı Belediye Başkanlığı tarafından ilçemizde bayrak dağıtımı yapıldı. İlçe esnafları ve vatandaşlarımıza yapılan bayrak dağıtımı sonrasında cadde ve sokaklarımız ay yıldızlı bayrağımızla süslendi.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ‘Milletimizin manevi değerlerini oluşturan bütünün en önemli parçalarından biri olan ay yıldızlı bayrağımız, bağımsızlığımızı temsil ederken, şehitlerimizin kanından aldığı rengi ile aziz milletimizin varoluş nedenini ve dünyanın farklı coğrafyalarından vatanımıza yönünü dönen mazlumlarında kurtuluş için umudunu temsil eder. Tarihi boyunca mazlum milletlerin yanında yer alan kahraman milletimiz, içerden ve dışarıdan kendisine yöneltilen her türlü tehdidi bertaraf edecek, her türlü ihanetin bedelini ödetecek irade ve inanca her zaman sahip olmuş ve olacaktır. Bu millete ihanet edenler, çeşitli çıkar hesapları peşinde koşanlar şunu bilmelidir ki, Al bayrağımızın asılı olduğu her yerde bu vatan için can vermeye hazır Mehmetler, Seyitler ve Nene Hatunlar bulunmaktadır. Tüm hemşehrilerimizi ilçemizi bayraklarımızla süslemeye davet ediyorum ve görevi başında olan tüm güvenlik güçlerimize görevlerinde başarılar diliyorum’ dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2018 Beypazarı'nın Sesi Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır . İzinsiz Kopyalanamaz.