Hoşgeldiniz  

Beypazarı Belediye Başkanı KAPLAN Sert Konuştu. “Herkes Hakettiğini Alacak”

admin | 29 Mayıs 2023 | siyaset A- A+

2023 Cumhurbaşkanı seçimlerinin sonuçlanmasının ardından Cumhur ittifakına gönül vermiş vatandaşlar, konvoy düzenleyerek, siyasi parti ilçe başkanları ile birlikte Ak Parti İlçe Başkanlığı önünde toplanan kalabalığa hitap ettiler.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer KAPLAN, 35 yıldır seçimlerin içerisindeyim, onlarca seçim yaşadım,  Allah şahittir böylesine gerildiğimiz sıkıntı yaşadığımız böylesine çalıştığımız böyle bir seçim yaşamadık.  Burda Selahattin Demirtaşa terörist diyenler, sihalar, ihalar, kızıl elmalar gökten inmeyecek diyenler kazandı. Burada Ayasofya’nın zincirlerini kıranlar, Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, uğrunda ölen varsa Vatandır diyenler kazandı. Ezan dinmez, Vatan bölünmez, Bayrak inmez dedik.

FETÖCÜLERE BUNDAN SONRA RAHAT YOK!..

Şuana kadar bir şey dememişsek, emin olun ki bu bizim korkaklığımızdan uysallığımızdan değil, ilçenin huzuru bozulmasın, ilçemize sıkıntı olmasında diye sustuk, şunu bilsinler ki bu ülkenin toprağına, bayrağına, ezanına göz dikenlerin burnundan fitil fitil getirmeyen nağmerttir. 28 Mayıs Türkiye tarihine kazınmıştır. Önceki Türkiye ile, 28 Mayıs’tan sonraki Türkiye çok farklı olacaktır. Herkes hakettiğini bir bir alacaktır.

İŞİYLE TEHDİT EDENLERİN HESABI SORULACAK!..

Millete sandıklarda tek tek fotoğraf çektirip, işiyle tehdit edenlerin hesabını sormayan nağmerttir. Bu ülke hepimizin, oy verende vermeyende bizim kardeşimizdir. Ama bu tehditler neyin nesidir anlamadım. Herkes bunu şöyle bilsin ki, 28 Mayıs tan sonraki süreç çok farklı olacak. 45 gündür nelerle uğraştığımızı biz biliyor, bugünden sonra söz veriyorum, herkes hakettiğini alacak.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2018 Beypazarı'nın Sesi Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır . İzinsiz Kopyalanamaz.