Hoşgeldiniz  

Ak Parti Beypazarı Gençlik Kollarında Görev Değişikliği

admin | 20 Ekim 2018 | beypazarı A- A+

Ak Parti Beypazarı Gençlik Kollarında görevi Samet TAŞÇIOĞLU’ndan devralan Emre AKMAN konuşmasında şunları söyledi.

AK Partili olmanın, AK Parti’de genç olmanın gururunu nasıl yüreğimizde hissediyorsak, yine AK Partide genç olmanın sorumluluğunu vebalini yüreğimizin en derinliklerinde hissediyoruz. Biliyoruz ki mensubu olduğumuz bu hareket tüm dünya mazlumlarının, Alem-i İslam’ın son umududur. Yine biliyoruz ki bu hareketin umudu da bu gençliktir. Bu sebep ile biz gençlerin boşa harcayacak bir dakikası bir anı bile yoktur. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın biz gençlere; ‘’Durmak yok koşacaksınız, koşacaksınız, risk alarak koşacaksınız’’ sözüyle bizler diklenmeden dik durarak her türlü engeli aşabilecek güce sahip olduğumuzu unutmadan, kimseyi kırmadan davamıza hizmet etmeye devam edeceğiz.”
Biz Mevla’nın huzurunda duran adam olduk. Biz liderinin yanında dik duran gençler olduk; eksiklerimiz var, hatalarımız var, ama en önemlisi teşkilatımıza sevdamız var! Bu millete, bu ümmete hizmet yolunda şuurumuz var, bizim ecdadımıza hayranlığımız var, bizim 1400 yıllık ümmet bilincimiz var, bizim hayata dair, geleceğe dair, projelerimiz var.
Bizim davamız bir, kıblemiz bir, inancımız birdir. Bize ayrı olmak yakışmaz. Bize ecdadımıza yaraşır bir gençlik olmak yakışır. Bunun için de var gücümüzle çalışacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle AK Parti Beypazarı İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelerimizin Beypazarı’mıza hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2018 Beypazarı'nın Sesi Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır . İzinsiz Kopyalanamaz.